ośrodek WYPOCZYNKOWY „Osada Osjaków”

Znajduje się w spokojnej okolicy wśród lasów i pól, 200 metrów od brzegu Warty w miejscowości Osjaków. Oferujemy Państwu zakwaterowanie w trzech domkach oraz w trzech apartamentach, wybudowanych w technologii szkieletowej w stylu skandynawskim. Możemy w komfortowych warunkach przyjąć jednorazowo 30 osób. Ośrodek jest całoroczny, wszystkie obiekty posiadają centralne ogrzewanie. W każdym z obiektów jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Nowoczesne domki i Apartamenty dysponują w pełni wyposażonym aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń i lodówką. Do dyspozycji Gości jest telewizor, odtwarzacz DVD oraz łazienka z prysznicem lub wanną i WC. W cieplejsze dni odpocząć można na tarasie, który niemalże „wchodzi” do lasu. Na terenie Osady  znajduje się drewniany plac zabaw (robinia akacjowa) z piaskownicą i trampoliną oraz wielofunkcyjne trawiaste boisko sportowe. Ośrodek Osada Osjaków dysponuje ponadto Strefą relaksu z jacuzzi, sauną, basenem zewnętrznym z podgrzewaną wodą.

Myśląc o aktywnym wypoczynku mogą Państwo u nas wypożyczyć rowery lub kajaki. Spływy kajakowe Wartą, Widawką i Liswartą to niezapomniane chwile na łonie przyrody, które będziecie pamiętać zawsze. Możecie też spróbować swoich sił w jeździe konnej w zaprzyjaźnionej stadninie. Niezależnie od pogody, dla amatorów tenisa stołowego, czeka stół pingpongowy. Zimą, która jest tu piękna i śnieżna jak w górach, możemy zorganizować dla Państwa kulig i ognisko.

Dojechać do nas najlepiej własnym samochodem


W odległości 2 km od obiektu przebiega droga krajowa nr 74( kiedyś droga krajowa nr 8 lub trasa E67), prowadząca od granicy czeskiej przez Wrocław i Warszawę do granicy z Litwą. Szukając na mapie wystarczy znaleźć rzekę Wartę, która przecina tę właśnie drogę. Można dojechać też autobusem (najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony od ośrodka Osada Osjaków o 200 m) lub koleją(stacje PKP: Wieluń, Sieradz, Zduńska Wola)

W samym Osjakowie, położonym 1 km od obiektu, znajdują się cztery dyskonty spożywcze, dwie stacje benzynowe, kościół, dwa ośrodki zdrowia oraz lecznica dla zwierząt. Powiatowe miasto Wieluń jest położone 18 km od ośrodka Osada Osjaków natomiast Częstochowa 60 km, Łódź 65 km, Wrocław 115 km, Warszawa 190 km.
Zapraszamy.

 Osada Osjaków
ul.Sieradzka 78
Osjaków 98-320
 +48 530 222 216
REZERWUJ

wybierz datę pobytu

PRZYJAZD
WYJAZD
guests
kod rabatowy