W dniu 19.02.2024 r. nasza IKUSIA oraz przepiękny FARAY( hodowla : jak z obrazka, https://www.facebook.com/hodowlajakzobrazka ) zostali rodzicami trójki maluchów : (RICO, ROSA i REKSIO). Rodzice testy psychiczne zaliczyli 5/5, są wolni od wszelkich wad, a ich pochodzenie jest wyjątkowe. Oba rodowody do wglądu podczas spotkania.

Oczywiście nasz miot jest w ramach zarejestrowanej hodowli w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Łódź.

Jesteśmy pasjonatami Berneńczyków, są wizytówką naszej Osady od samego jej początku, czyli już ponad 12 lat. Nasze szczeniaki zawsze są dobrze zsocjalizowane, co w tej rasie jest niezwykle ważne. Maluchy są już dwa razy odrobaczone. Są zaczipowane i po pierwszym szczepieniu. Wzorowo też przeszły  przegląd miotu ze związku, po którym psiaki otrzymały metryki. Obecnie został do sprzedaży jeden piesek RICO. Rodzeństwo już znalazło nowe domy. 
Jeśli Państwo poszukujecie psa z pewnego źródła, z hodowli prowadzonej z pasją, a nie dla zysku, to zapraszamy serdecznie, RICO na Was czeka.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pieska pod numerem telefonu + 48 664 120 644 lub poprzez adres mailowy : biuro@norda-apartamenty.pl .


 Osada Osjaków
ul.Sieradzka 78
Osjaków 98-320
 +48 530 222 216
REZERWUJ

wybierz datę pobytu

PRZYJAZD
WYJAZD
guests
kod rabatowy