Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty masaży. W naszej ofercie mamy masaż relaksacyjny, Masaż Lomi Lomi (90 min.) - Masaż terapeutyczny całego ciała, Masaż tajski stóp z akupresurą (60 min.), Masaż modelujący bambusami i miotełkami (60 min.), Indyjski masaż głowy ( 30 min.), Masaż dłoni (30 min.), Masaż tzw. misami tybetańskimi ( 50 min). Od niedawna w ofercie mamy również Masaż Kobido (70 min.) - lifting twarzy. Poniżej kilka informacji na temet wybranych masaży. Termin masażu powienien być ustalowny telefonicznie z wyprzedzeniem. Zapraszamy!

***Masaż misami terapeutycznymi tzw. tybetańskimi
 
Dźwięk mis dźwiękowych - terapeutycznych, wprowadza nas w stan głębokiego relaksu. Bardzo często po godzinnym masażu, czujemy się jak po kilkugodzinnym śnie. Klasyczny masaż misami polega na ustawieniu ich na ciele leżącej osoby i uderzeniu misy pałeczką. Wibracje płyną przez całe ciało prowadząc do głębokiego rozluźnienia ciała a przede wszystkim umysłu. Poprzez doświadczenie dźwięku mis następuje wzmocnienie naszych zdolności do samouzdrawiania: rozbicie naszych blokad i poprawy krążenia.
korzyści z masażu:
- głębokie odprężenie
- równoważenie czakr
- harmonizacja aury (naszego pola bioenergetycznego)
- zmniejszenie dolegliwości bólowych
- podniesienie energii
- regulacja cyklu menstruacji
- wsparcie wszelkich procesów leczenia
- usunięcie stresu i negatywnych emocji
 
przeciwwskazania:
- rozrusznik serca
- psychozy
- występowanie krwotoków
- zakrzepy
 
Masaż trwa ok 50min + 10 min. po konsultacji/rozmowie z pacjentem.
Masaż misami wykonuje certyfikowany terapeuta Akademii Petera Hessa. Misy dźwiękowe posiadają atest Peter Hess Institut w Uenzen.

***Indyjski masaż głowy

Indyjski masaż głowy wywodzi się ze starożytnego systemu uzdrawiającego zwanego jako Ayrweda. Opiera się na tradycyjnych formach masażu praktykowanych w Indiach jako rodzinny rytuał przynoszący ulgę.
 Podczas zabiegu masuje się głowę, szyję, kark oraz ramiona i górną część pleców. Masaż ten przynosi ulgę w napięciach szyi i ramion oraz rozluźnia mięśnie czaszki i stymuluje dotlenienie mózgu. Poprzez masaż głowy relaksujemy całe ciało. Powoduje on uczucie wyciszenia, uwalnia od niepokoju i zmęczenia psychicznego.
Dobrze wpływa na bóle głowy, bóle oczu i uszu, bezsenność i migreny. Jest też świetną alternatywą dla tych, którzy krępują się przy rozbieraniu do zabiegów, bo jest on wykonywany bez zdejmowania ubrania, na siedząco.
 
Czas trwania masażu 30 min.

 
 Osada Osjaków
ul.Sieradzka 78
Osjaków 98-320
 +48 530 222 216
REZERWUJ

wybierz datę pobytu

PRZYJAZD
WYJAZD
guests
kod rabatowy