Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty masaży. W naszej ofercie mamy masaże lecznicze, relaksacyjne. Od niedawna w ofercie mamy również masaż misami terapełtycznymi tzw. tybetańskimi. Poniżej kilka informacji na temet masażu misami. Termin masażu powienien być ustalowny telefonicznie z wyprzedzeniem. Zapraszamy!

***Masaż misami terapeutycznymi tzw. tybetańskimi
 
Dźwięk mis dźwiękowych - terapeutycznych, wprowadza nas w stan głębokiego relaksu. Bardzo często po godzinnym masażu, czujemy się jak po kilkugodzinnym śnie. Klasyczny masaż misami polega na ustawieniu ich na ciele leżącej osoby i uderzeniu misy pałeczką. Wibracje płyną przez całe ciało prowadząc do głębokiego rozluźnienia ciała a przede wszystkim umysłu. Poprzez doświadczenie dźwięku mis następuje wzmocnienie naszych zdolności do samouzdrawiania: rozbicie naszych blokad i poprawy krążenia.
korzyści z masażu:
- głębokie odprężenie
- równoważenie czakr
- harmonizacja aury (naszego pola bioenergetycznego)
- zmniejszenie dolegliwości bólowych
- podniesienie energii
- regulacja cyklu menstruacji
- wsparcie wszelkich procesów leczenia
- usunięcie stresu i negatywnych emocji
 
przeciwwskazania:
- rozrusznik serca
- psychozy
- występowanie krwotoków
- zakrzepy
 
Masaż trwa ok 50min + 10 min. po konsultacji/rozmowie z pacjentem.
Masaż misami wykonuje certyfikowany terapeuta Akademii Petera Hessa. Misy dźwiękowe posiadają atest Peter Hess Institut w Uenzen.

***Indyjski masaż głowy

Indyjski masaż głowy wywodzi się ze starożytnego systemu uzdrawiającego zwanego jako Ayrweda. Opiera się na tradycyjnych formach masażu praktykowanych w Indiach jako rodzinny rytuał przynoszący ulgę.
 Podczas zabiegu masuje się głowę, szyję, kark oraz ramiona i górną część pleców. Masaż ten przynosi ulgę w napięciach szyi i ramion oraz rozluźnia mięśnie czaszki i stymuluje dotlenienie mózgu. Poprzez masaż głowy relaksujemy całe ciało. Powoduje on uczucie wyciszenia, uwalnia od niepokoju i zmęczenia psychicznego.
Dobrze wpływa na bóle głowy, bóle oczu i uszu, bezsenność i migreny. Jest też świetną alternatywą dla tych, którzy krępują się przy rozbieraniu do zabiegów, bo jest on wykonywany bez zdejmowania ubrania, na siedząco.
 
Czas trwania masażu 30 min.

 

Skąd jedziesz ?

 Osada Osjaków
ul.Sieradzka 78
Osjaków 98-320
 +48 530 222 216
REZERWUJ

wybierz datę pobytu

PRZYJAZD
WYJAZD
guests
kod rabatowy